У зв'язку з війною в Україні

Замовлення надсилаються 2 рази на тиждень. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше обробити та відправити ваше замовлення. Всі загальні запитання щодо замовлень ви можете уточнити за номером 0 800 33 58 20

Настільні витяжки з фільтром:

Настільні витяжки з мішком:

Вбудовувані витяжки:

Педикюрні витяжки:

Аксесуари:

Вас також зацікавить:

Отзывы наших клиентов

Офіційний сайт дилера Air Max.

Офіційний сайт дилера Air Max в Україні, представляємо широкий вибір професійних витяжок-пилососів Air Max для манікюру і педикюру. У числі яких представлені як вбудовані витяжки Air Max так і настільні, з мішечком або фільтром.

Потужна витяжка Air Max є найкращою помічницею будь-якого майстра манікюру і педикюру, про що свідчать численні позитивні відгуки від наших задоволених клієнтів.

Переваги нашої продукції:

  • Висока потужність, яка перевершує всіх конкурентів.
  • Широкий вибір, різна комплектація, різні кольори.
  • Ручне складання і кращі матеріали.
  • Чесна гарантія і сервіс.

Виробник витяжок Air Max прагне надати кращу продукцію за доступною ціною. Надійність, висока продуктивність і довговічність забезпечується Німецькими вентиляторами, які мають ресурс роботи вище 50000 тисяч годин безперервної роботи.

Серія для професійних майстрів манікюру та нейл-арту Air Max Pro обладнана продуктивними потужними вентиляторами, які справляються навіть з найдрібнішими частинками опілу і пилу. Вони покликані зробити роботу майстрів нігтьового сервісу комфортної і захистити як самого майстра, так і його клієнтів від вдихання пилу.

На даний момент Аір Макс випускає три основних типи пристроїв:

  • Настільні витяжки для манікюру з фільтром або мішечком. Перші стають все більш популярними завдяки тому, що поглинають до 99% відсотків пилу.
  • Витяжки врізні для манікюрного столу. Встановлюється прямо в стіл, завдяки чому не займають місце і прискорюють роботу.
  • Педикюрні витяжки на тринозі використовуються в апаратному педикюрі, обладнані металевою триногою яка регулюється по висоті.

Витяжки Air Max купити в Україні

На нашому сайті Air Max, представлений повний модельний ряд витяжок Аїр Макс Про, ми забезпечуємо повноцінну консультацію, допомагаємо з вибором і відправляємо ваше замовлення в день оформлення. Купити витяжку Аїр Макс можна на нашому офіційному сайті, у нас представлені всі моделі за актуальними цінами.

Сертифікати відповідності